کرک مایلستون Xprotect Milestone 2024

Home > لیست نرم افزارهای دوربین > کرک مایلستون Xprotect Milestone 2024
کرک نرم افزار مایلستون

شرکت دانش پژوهان پایا کرک نرم افزار مایلستون را با قیمتهای باور نکردنی عرضه می کند

شرکت دانش پژوهان پایا مفتخر است کرک نرم افزار مایلستون Xprotect Milestone 2024 را به هموطنان عزیز تقدیم نماید 

  • فروش کرک مایلستون Xprotext Milestone 2024

کرک مایلستون
کرک نرم افزار مایلستون

این نرم افزارها هیچگونه خرابکاری یا دستکاری شده نیستند و شما مستقیما از سایت مایلستون دریافت و نصب میکنید و لایسنس بومی با گارانتی شرکت دانش پژوهان پایا بصورت مادام العمر دریافت می نمایید.

با ما تماس بگیرید

شرکت دانش پژوهان پایا مهندس فقیهی ۰۹۱۵۱۷۳۴۶۱۰(کرک مایلستون)

http://www.milestonesys.com

کرک نرم افزار مایلستون

آنگونه که میدانید :

نرم افزار مدیریت تصاویر مایلستون یکی ازقدرتمندترین نرم افزارهای مدیریت تصویر جهان است. نسخه های مختلف این نرم افزار از کسب و کار کوچک تا سازمان های بزرگ را پوشش داده و امکانات گسترده این نرم افزار مدیریت تصاویر امنیتی را بیش از پیش قابل اطمینان تر و آسان تر نموده است.این نرم افزار نظارت تصویری مبتنی بر پلتفرم باز برای کسب و کارها در اندازه های مختلف مناسب است، چه هدف شما حفاظت از یک فروشگاه باشد و چه یک سازمان چند شعبه ای گسترده، نرم افزار XProtect مایلستون به بهترین نحو ممکن نیاز شما را برطرف میکند.

معرفی نسخه های مجموعه نرم افزار های Milestone XProtect

نرم افزار XProtect مایلستون، یک نرم افزار مدیریت تصویر قدرتمند و در عین حال آسان برای استفاده است.این نرم افزار به کمک پلاگین های مختلفی که توسط شرکت های مختلف تولید و عرضه شده است، در نسخه های پایه تا سازمانی خود، تمامی نیازهای یک فروشگاه کوچک تا یک سازمان بسیار بزرگ را از نظارت تصویری تا کنترل ورود و خروج را مدیریت و یکپارچه سازی می کند. به کمک این نرم افزار می توانید دوربین های نظارتی، گیت ها و درب های ورود و خروج را مدیریت کرده و به اطلاعات هوشمندسازی نظارت تصویری از طریق یک نرم افزار واحد دسترسی داشته باشید.

دانلود نرم افزار Milestone XProtect Essential

نسخه Essential نرم افزار XProtect مایلستون، امکان مدیریت تصاویر کسب و کارهای خرد و دفاتر را به شکلی مقرون به صرفه ممکن می کند.نسخه Essential، تا ۸ دوربین را تحت یک شبکه یا سایت پشتیبانی می کند. این نرم افزار تمام نیازهای یک کسب و کار کوچک را فراهم کرده و بازبینی تصاویر را به صورت هوشمند ممکن می کند. معمولا از این نسخه مایلستون برای دفاتر، فروشگاه ها و فضاهای کوچک استفاده می شود.با در اختیار داشتن امکانات پیشرفته جستجوی تصاویر، تشخیص حرکت اشیا و برنامه زمان بندی انعطاف پذیر بندی ضبط تصاویر، شما را در دستیابی و استخراج سریع تصاویر ضبط شده، کمک خواهد کرد، در این نسخه، ۵ کاربر همزمان و با اعمال محدودیت های تعریف شده می توانند از طریق نرم افزار های تحت وب یا نصب شده به تصاویر زنده و یا ضبط شده دسترسی داشته باشند.

بررسی نرم افزار Milestone XProtect Express

نسخه Express نرم افزار XProtect مایلستون، مناسب برای کسب و کارهای کوچک بوده و از هوشمندسازی نظارت تصویری و یکپارچگی با کارتخوان پشتیبانی می کند.نسخه Express مایلستون، راهکاری مقرون به صرفه، جهت مدیریت تصاویر کسب و کارهای خرد است. هر آن چیزی که بیش از نیازهای اولیه نظارت تصویری برای چنین کسب و کارهایی مد نظر است در این مجموعه گنجانده شده است. این نسخه مایلستون تا ۴۸ دوربین تحت شبکه را پشتیبانی کرده و علاوه بر نظارت تصویری ساده، می توان نرم افزارهای هوشمندسازی نظارت تصویری و همچنین دستگاه های کارتخوان را با آن یکپارچه نمود.در فروشگاه های بزرگ از امکان یکپارچگی دستگاه کارتخوان، می توان جهت ضبط تصاویر به صورت خودکار زمان کشیده شدن کارت استفاده نمود.همچنین نرم افزار XPROTECT EXPRESS اشراف کاملی بر اجازه های دسترسی کاربران دارد و مدیر سیستم نظارت تصویری را قادر می سازد کاربران را براساس نیاز وتوانایی هایشان دسته بندی کرده و اجازه بهره مندی از سیستم را مطابق خواسته های مجموعه تنظیم ومهیا سازد. که ایجاد محدوه زمانی کاربری، تعیین دوربین های قابل دسترس برای کاربر و استفاده از قابلیت های متعدد دوربینها، مانند امکان چرخش دوربینها متحرک از آن جمله است.

معرفی نرم افزار Milestone XProtect Professional

نسخه Professional نرم افزار XProtect مایلستون، برای کسب و کارهای متوسط نظیر موزه ها، بیمارستان ها و مدارس است.نسخه Professional مختص سازمان هایی با اندازه متوسط طراحی شده است. این نسخه محدودیت تعداد دوربین نداشته و می توان به اندازه نیاز دوربین به این نرم افزار اضافه نمود. به کمک این نرم افزار اپراتور قادر است تا شمای کلی حراستی یک سازمان را به راحتی مشاهده کرده و به سرعت به حوادث واکنش نشان دهد. کاربرد های معمول برای این نسخه در مدارس، دانشگاه ها، موزه ها، بیمارستان ها است که پاسخگویی سریع به حوادث ضروری است.در نرم افزار XPROTECT PROFESSIONAL تمامی اعمال روزانه از طریق یک کنسول کاربری آسان، بدون نیاز به آشنایی به تنظیمات متعدد نرم افزار، براحتی در اختیار کاربر قرار می گیرد. از طریق کنسول کاربری SMART CLIENT نمایش زنده تصاویر و همچنین تصاویر ضبط شده در اختیار کاربر قرار گرفته است.(کرک نرم افزار مایلستون)

خرید کرک نرم افزار مایلستون Milestone XProtect Expert

نسخه Expert نرم افزار XProtect مایلستون، ابزاری قدرتمند برای مدیریت نظارت تصویری سازمان های بزرگ نظیر استادیوم ها و انبارهاست.نسخه Expert، نرم افزار مدیریت تصویری مبتنی بر پلتفرم باز است. این نرم افزار مناسب سازمان های متوسط و بزرگ بوده و سیستم مدیریت مرکزی آن به آسانتر کردن نصب و کارکرد روزانه کمک می کند.این نسخه از XProtect، قابلیت ذخیره سازی تصویر به همراه پشتیبان را دارد. در شرایطی که برای ابزار ذخیره سازی اطلاعات نظیر سرور یا هارد مشکلی بوجود آید، به سرعت فرآیند ضبط تصویر و حوادث به سرور پشتیبان منتقل شده تا هیچ تصویری از دست نرود. همچنین به کمک حافظه های موجود روی دوربین می توان در صورت قطع ارتباط با دوربین، ضبط تصاویر را به عهده خود دوربین نهاده و پس از برقراری ارتباط، تصاویر ضبط شده روی دوربین ها را به سرعت به سرور مرکزی انتقال داد.نرم افزار Smart Client قسمتی از XProtect است که به کمک آن می توان تصاویر زنده و ضبط شده را مشاهده نمود. این نرم افزار علاوه بر امکانات پایه مشاهده تصاویر، امکاناتی نظیر اضافه کردن نقشه چند لایه ای منطقه، مشاهده حوادث و آلارم ها و بسیاری امکانات دیگر را نیز ارائه می دهد.

کرک مایلستون Milestone XProtect Corporate

نسخه Enterprise یا Corporate نرم افزار Milestone پیشرفته ترین نسخه نرم افزار XProtect است که مختص مراکز حساس و بزرگ نظیر فرودگاه ها و سطح شهر است.نسخه Corporate نرم افزار XProtect مایلستون، ابزاری قدرتمند در زمینه مدیریت کل سامانه حراستی یک سازمان بسیار بزرگ است. این نسخه برای سایت های بزرگ و حساس طراحی شده و قابلیت اجرای همزمان روی چندین سرور را داراست. رابط کاربری آسان آن زمان راه اندازی پروژه را کاهش داده و همچنین به اپراتورها این اجازه را می دهد تا با سهولت با این سیستم کار کنند. قابلیت تعریف ساختار درختی به دپارتمان های مختلف یک سازمان و تجمیع تصاویر در یک سرور مرکزی یا همان Federation، بی رقیب بوده و مدیریت کلان و خرد حراست یک سازمان بزرگ را در کنار یکدیگر ممکن می سازد.برای هرگونه مشاوره رایگان و خرید با ما تماس بگیرید

شرکت دانش پژوهان پایا مهندس فقیهی ۰۹۱۵۱۷۳۴۶۱۰

شرکت دانش پژوهان پایا