نرم افزار جنتک Genetec Security Center 5.12

Home > لیست نرم افزارهای دوربین > نرم افزار جنتک Genetec Security Center 5.12
کرک نرم افزار جنتک

شرکت دانش پژوهان پایا مفتخر است کرک نرم افزار جنتک Genetec Security Center 5.12 را به هموطنان عزیز تقدیم نماید .

فروش کرک جنتک Genetec Security Center

این نرم افزارها هیچگونه خرابکاری یا دستکاری شده نیستند و شما مستقیما از سایت جنتک دریافت و نصب میکنید و لایسنس بومی با گارانتی شرکت دانش پژوهان پایا بصورت مادام العمر دریافت می نمایید

شرکت Genetec برترین شرکت مطرح در زمینه سیستم های نظارت تصویری است.

http://www.genetec.com

کرک نرم افزار جنتک

این شرکت با ارایه راهکارهای تخصصی برای هر محیط مانند فرودگاه، محیط های حمل و نقل و محیط های فروشگاهی تمام نیاز های یک مجموعه را رفع نموده است. شرکت Genetec با ایجاد سیستمی بسیار منسجم و یکپارچه با نام Security Center با ارایه راهکار ها و امکاناتی فوق العاده و استفاده از بروزترین تکنولوژی های هوش مصنوعی و هوشمند سازی نیاز ها و فرآیند های گذشته که طی ۲۲ سال تجربه و فعالیت حرفه ای این شرکت که در زمینه امنیت و نظارت تصویری به دست آورده میتواند مدیریت محیط های بزرگ مانند شهرها، بیمارستانها، مراکز امنیتی، سازمان ها، شرکت ها، موسسات مالی، بانک ها، فروشگاه های بزرگ و دانشگاه ها را بسیار آسان به عهده بگیرد.(کرک جنتک Genetec security Center)

معرفی نرم افزار OMNICAST

نرم افزار OMNICAST را می توان از زمره نرم افزارهای صنعتی نظارت تصویری مبتنی بر IP نامید که مدیریت اطلاعات و تصاویر را در شبکه های LAN انجام می دهند و می توان این سیستم را به صورت حقیقی ۵ نمونه ای از فناوری NVR نام برد.

نرم افزار مدیریت تصاویر ویدئویی OMNICAST یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای صنعتی است که تا کنون به صنعت CCTV معرفی شده است.

این نرم افزار توسط شرکت GENETEC که یکی از شرکت های پیشرو در صنعت نرم افزارهای صنعتی مبتنی بر IP است تولید شده است.

با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توان دوربین های جدیدی در هر جای شبکه که باشد به سیستم اضافه نمود و تعداد این دوربین ها می تواند تا ۵۰۰۰۰ دوربین در یک سیستم نیز باشد. (کرک جنتک)

شرکت Genetec با سابقه فعالیت بیش از ۱۶ سال در صنایع سیستم های امنیتی شبکه، همچنان به عنوان رهبر و پیشرو در این زمینه شناخته میشود.

این شرکت در سال ۱۹۹۷ به عنوان مرکز تحقیق و توسعه تولید نرم افزار، برپایه نوآوری، تاسیس گردید و با ارائه اولین نرم افزار مدیریت سیستم های نظارت تصویری هوشمند، مشتریان خود را شگفت زده کرد.

کرک جنتک Genetec security Center

امروزه شرکت GENETEC به عنوان سیستم های نظارت تصویری هوشمند، مدیریت کنترل دسترسی سیستم ها و License Plate Recognition Solutions را در قالب یک بسته یکپارچه ارائه داده و به واسطه این عملکرد مرکز امنیت نامیده میشود .

با همکاری نمایندگان خود در ۶ قاره و بالغ بر ۸۰ کشور، همواره در محیطی امن تر در صنایع کوچک و بزرگ نقش به سزایی دارد.
با ما تماس بگیرید

شرکت دانش پژوهان پایا مهندس فقیهی ۰۹۱۵۱۷۳۴۶۱۰

شرکت دانش پژوهان پایا